AGRO Prostějov spol. s r.o. – závodní jídelna

Poskytuje komplexní služby v oblasti závodního stravování. Vždy našim klientům poskytujeme služby na vysoké úrovni. Našim klientům nasloucháme a k jednotlivým řešením přistupujeme individuálně. Jídlo je připravované zkušeným personálem v profesionální kuchyni. Zaměření na spotřebitele je pro nás hnací silou k neustálému vývoji a inovací našich služeb a potencionálnímu snížení nákladů. Důraz klademe na dodržování nejvyšších nároků na hygienu, zdraví, bezpečnost a životní prostředí. Na našich provozech je zaveden systém hygienické kontroly, a to na všech úrovních výroby i distribuce.

U nás hlady nebudete – chutné jídlo je samozřejmostí

Každý den garantujeme výběr ze tří druhů hotových jídel a jednoho výběrového jídla včetně polévky a nápoje, jedno jídlo je bezmasé. K jídlu dostanete zdarma 2dcl šťávy a v zimě teplý čaj. Ve středu a v pátek pečeme domácí koláče a jiné sladkosti. Zajišťujeme denní stravování pro firmy, organizace a jednotlivce. Obědy rozvážíme vlastním vozem dle potřeb zákazníků v okruhu až 7 kilometrů od Prostějova. Náš jídelníček vymýšlíme vždy tak, aby se jídla neopakovala a byla vždy originální. Vaříme vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Naše jídelna nabízí možnost stravování přímo v jídelně od 10:30 – 12:30 hodin denně. Pro naše klienty jsme schopni zajistit cateringové služby na společenských akcích, jako jsou firemní večírky, oslavy, rauty a jiné události.

Jsem velmi spokojena chodím sem nepravidelně, když nevařím a dostanu chuť na něco dobrého. Je zde skvělý výběr, dobře si pochutnám, příjemné prostředí, milý ochotný, usměvavý personál!

Marie Pecinková

Kontakty

Vrahovická 4317/41
Prostějov, 796 01
603 524 284
vera.bernatkova@centrum.cz


Provozní doba

PO 10:00-12:30 hod.
ÚT 10:00-12:30 hod.
ST 10:00-12:30 hod.
ČT 10:00-12:30 hod.
PÁ 10:00-12:30 hod.


Klíčová slova

Agro, stravovací služby, rozvozy jídel, hotovky, hotová jídla, obědy, stravování, jídlo domů, jídlo do firmy, obložené mísy