Doučování a angličtina pro Vás

Proč začít s angličtinou

Naše firma zajišťuje kvalitní výuku angličtiny pro firmy i jednotlivce. Víme, že znalost angličtiny patří v dnešní době mezi velmi důležité dovednosti. Rostoucí znalost angličtiny zvyšuje Váš pracovní potenciál, ale je také žádaným přínosem pro firmu, která si tak zvyšuje svoji schopnost konkurovat na trhu.

doučování angličtiny
Vyberte si z našich lektorů.

Školení zaměstnanců

Každá firma je jiná, proto i my nabízíme individuální přístup k jednotlivcům. Nemusíte se bát nudných nic neříkajících přednášek ze kterých si odnesete pouze bolest hlavy. Naši kvalifikovaní lektoři Vám i Vašim zaměstnancům připraví výuku na míru.

Díky našemu rozřazovacímu testu si Vás otestujeme a poté správně zařadíme podle pokročilosti a pracovního zařazení. Naše podrobná analýza zajistí optimální studijní osnovy a dosáhneme tak ideálního tempa a pokroku v hodinách.

Firemní lekce se konají ve Vašem sídle firmy, nemusíte se tak zabývat dojížděním a ztrácením času v MHD. Čas i početnost lekcí necháme na Vás. Nabízíme také online lekce přes platformu Google meet, Zoom, či Skype.

Společný cíl

Stanovíme si cíle doučování – ať už prahnete po zlepšení mluveného projevu, gramatiky, či angličtiny celkově – vždy se snažíme, abychom společně dosáhli všech cílů. Nemusíte se také bát kupování drahých učebnic, které ani nepotřebujete. Veškeré materiály jsou od nás zdarma a jsou vytvořené přesně pro Vás.

Překlady firemních materiálů do angličtiny
Školení zaměstnanců má na starost skupina zkušených lektorů.

Překlady firemních materiálů do angličtiny

Trápí Vás, že Vaše internetové stránky nejsou v angličtině? I to dokážeme vyřešit! Je dokázáno, že anglicky psaný web přitahuje více pozornosti od zahraničních zákazníků. Váš text předáme vždy do těch správných rukou.

Překlady firemních materiálů do angličtiny
Překlady firemních materiálů do angličtiny a angličtina pro začátečníky i pokročilé.