Firma Fabián – stavební práce střední Čechy

Firma pana Petra Fabiána poskytuje své služby zákazníkům napříč středními Čechy s hlavním polem působnosti právě v Brandýse nad Labem. Pokud přemýšlíte nad rekonstrukcí domu nemusíte absolutně váhat. Zde naleznete vše potřebné k realizaci svých snů. Firma Fabián je jedničkou ve svém oboru přes 15 let a ať už se právě věnují jakékoli ze svých služeb, dělají maximum, aby Vám nabídli řemeslnou práci ve špičkové kvalitě, jejíž výsledky s Vámi jistě vydrží další desítky let. Každý člen týmu se ve stavebnictví pohybuje dlouhodobě a Vaše požadavky díky tomu umí splnit do puntíku.

Co vše pro Vás dokáže Firma Fabián udělat

Zednické práce

Chystáte se stavět? Ve Firmě Fabián pro Vás dodají všechny práce, které potřebujete ke stavbě pevných základů nového objektu, nosných i vnitřních zdí a střechy. Přesně podle Vašeho projektu i Vašich dalších požadavků postaví základ, který s Vámi vydrží celé desítky let.

Komunikace

Staví příjezdové cesty i silnice. Pokud budete potřebovat kvalitní vjezd do garáže, vyrovnají pro Vás okolní terén a na cestu položí zámkovou dlažbu. Zvládnou ale i komunikace se štěrkovým, živičným nebo cementobetonovým povrchem.

Obkladačské práce

Nechají Vás, abyste si vybrali obklady a kachlíky podle svého vkusu a následně přesně podle Vašich představ obloží zdi ve Vaší nové koupelně nebo kuchyni. Pokládají také podlahovou dlažbu nebo venkovní dlažbu, včetně té zámkové.

Izolace, zateplení fasád

Firma Fabián umí realizovat všechny typy izolací. Aby zabránili pronikání spodní vody do Vašeho objektu, dodají Vám kvalitní hydroizolace základů. Zdaleka nejčastěji se pak věnují tepelným izolacím zdí, které realizují za pomoci měkčeného polystyrenu nebo minerální vaty. Na izolace následně pečlivě aplikují fasádní nátěry a barvy a pro náročné zákazníky nabízí i unikátní systém obkladových pásek BRICK FLEXY, které napodobují vzhled a texturu cihel, zároveň ale fasádu nezatěžují a velmi snadno se aplikují.

Pokládka podlah

Položí jakýkoli typ podlahové krytiny. Pokud si nebudete jistí, rádi Vám poradí s jejím výběrem nebo Vám poradí, jaké má Vaše vysněná krytina technické vlastnosti. Nabízí pokládku kamenných podlah, které se hodí do exkluzivních a silně namáhaných prostor. Alternativou vůči přírodnímu kameni je tzv. konglomerovaný kámen, který se z většiny skládá s několika přírodních materiálů a z menší části obsahuje pryskyřice a aditiva. Vybrat si můžete také vlysové nebo parketové podlahy, ideální pro všechny, kteří nedají dopustit na vzhled a vlastnosti dřeva.

Malířské a lakýrnické práce

Sníte-li o stylově zařízeném interiéru, je kvalitní výmalba základ. Firma se pro Vás postará o odstranění staré malby a tapet, vyrovnání povrchu stěny, nanesení speciálních nátěrů i o dodávku běžných i speciálních barev. Zvládne také dekorativní výmalbu nebo tapetování.

Sádrokartonářské práce

Sádrokartony jsou praktickým a dobře vypadajícím řešením pro rozčlenění Vašich místností nebo třeba pro obklad stěn v podkroví. Firma se sádrokartonem dlouhodobě pracuje a umí realizovat jak sádrokartonové příčky, tak obklady, podhledy a další sádrokartonové konstrukce.

Další služby Firmy Fabián

  • kompletní rekonstrukce bytů
  • rekonstrukce bytových jader a koupelen
  • dokončovací stavební práce
  • instalatérské práce
  • demoliční práce


Čím se Firma Fabián řídí při práci?

Ve Firmě Fabián dobře vědí, že jejích klienti požadují především špičkovou kvalitu naší práce. Ať už jim tak právě poskytují zednické služby, malířské práce nebo třeba služby v oblasti zateplení fasád, pokaždé dbají na maximální preciznost a důslednost. Dávají si záležet na tom, aby každý z jejich zákazníků dostal příležitost podrobně popsat své představy a s prací začínají teprve po důkladných konzultacích, aby se ujistili, že výsledek bude opravdu odpovídat všem Vašim představám. Smluvenou práci pokaždé dodají v domluveném termínu a dokončenou i v těch nejmenších detailech. V průběhu celé spolupráce je Vám navíc neustále k dispozici jejich zkušený tým, který Vám podá všechny potřebné informace nebo Vám poradí, kdykoli si nevíte rady.

Chceme, aby Vám naše služby pomohly kvalitněji bydlet nebo najít lepší prostředí pro práci, a proto se vždy snažíme dodat Vám funkční řešení, které bude perfektně odpovídat Vašemu vkusu.


Kontakty

Dělnické domky 521/1
250 01, Brandýs nad Labem
777 324 563
firmafabian@seznam.cz
www.firmafabian.cz


Provozní doba

Dle telefonické či e-mailové domluvy.


Klíčová slova

Firma Fabián, stavební práce, malířské práce, lakýrnické práce, tapetování interiérů, dokončovací stavební práce, instalatérské práce, bourání celých objektů i jejich částí, sádrokartonářské práce, kompletní rekonstrukce interiérů, rekonstrukce bytů a bytových jader, rekonstrukce koupelen