Hotel Skála – ubytování v centru Malé Skály

Hotel Skála patří v centru Českého Ráje už 111 let mezi tradiční podniky svého druhu. Svým hostům nabízí špičkové služby na evropské úrovni. Mezi domácí i zahraniční klientelou je oblíbený i pro strategickou polohu v centru Malé Skály. Nedaleko hotelu se nachází profesionální sportoviště, lanové centrum a půjčovny raftů a lodí. Atraktivní okolí blízkých skalních měst a historických památek je ideální pro rodinné výpravy, mezi oblíbené aktivity patří i sjíždění blízké řeky Jizery. Hotelová restaurace nabízí speciality tradiční staročeské kuchyně, přičemž je při tvorbě pokrmů kladen mimořádný důraz na kvalitní suroviny, které provozovatelé hotelu získávají ze zdejších farem a domácích chovů. Rozsáhlé prostory hotelu jsou vhodné pro konání akcí většího rozsahu, jako jsou svatby, oslavy, podnikové večírky a podobně. Bez problémů ubytujeme hosty i s jejich domácími zvířaty. Hotel Malá Skála nabízí také pobytové balíčky. Překvapte své milované netradičním dárkem! Od rodinné dovolené po klidný relax pro starší dámy a gentlemany náš hotel splní veškerá Vaše očekávání a přání. Vyzkoušejte například balíček Dámská jízda: V ceně balíčku pro Vás máme nachystaný welcome drink, hodinu v privátní sauně a vířivce a k tomu ještě ošetření galvanickou žehličkou či pedikůra. Balíček také obsahuje dvě vstupenky hrad Vranov.

Pokoje

Profesionální hotelové služby na evropské úrovni, perfektní servis pro hosty. Speciality staročeské kuchyně, nádherná příroda v srdci Českého ráje. V našem hotelu se budete cítit jako doma. Všechny pokoje jsou moderně zařízené. Televize a vysokofrekvenční internet jsou samozřejmostí. Celková kapacita 89 lůžek ve 34 pokojích.

Z historie Hotelu Skála

Hotel Skála je starý více než jedno století. V roce 1906 postavil původní budovu hotelu Anton Peukert, který podle historických záznamů na Malé Skále působil dlouhá léta jako kovář. Po komunistickém puči v roce 1948 byl hotel majitelům zabaven a prosperující podnik byl změněn na  podnikové rekreační sídlo ROH. Po téměř čtyřiceti letech nucené přestávky byl hotel vrácen původním majitelům a konečně začal opět sloužit svému původnímu účelu. V dalších letech hotel do vlastnictví získal dnes už neexistující bankovní ústav, který jej v roce 2004 přestavěl do současné podoby. V roce 2005 podnik koupili současní majitelé a tak jako jejich dávní předchůdci jej pronajímají hoteliérům.

Soukromí a skvělá péče o zákazníka. Vynikající gastronomie. Doporučujeme s manželkou všem, kteří chtějí relaxovat.

Oldřich z Plzně

Kontakty

Malá Skála 69
468 22 Malá Skála
Recepce: +420 776 778 377
Restaurace: +420 776 772 377
hotel@hotelskala.cz
www.hotelskala.cz


Provozní doba

Dle telefonické domluvy


Klíčová slova

hotel, Malá Skála, pobytové balíčky, staročeská kuchyně, relax, ubytování, Český ráj