Jak vybrat nejlepšího lékaře?

Zkuste MUDr. Jarmilu Kremerovou!

Každý z nás se čas od času ocitne v situaci, kdy se snaží najít dobrého lékaře. Většině z nás pak pochopitelně záleží na tom, aby šlo o odborníka, který je nejen zkušený, ale také vstřícný. Často tak usedáme k internetu a snažíme se ho najít. Podle kterých informací se, ale máme řídit? Mudr. Jarmila Kremerová na to má jasný názor: Myslíme si, že návštěva u praktika, včetně těch nejbanálnějších preventivních prohlídek i vyšetření lehkých onemocnění, by měla být důsledná a pečlivá a neměla by nic nezanedbat. I malá ordinace praktického lékaře může svým pacientům poskytnout vysoce kvalitní péči – abychom to dokázali, klademe důraz především na to, abychom věnovali každému pacientovi maximální pozornost a všechna jeho ošetření provedli pečlivě a šetrně.

léky

Nebojte se nového prostředí a ptejte se lékaře na vše, co chcete vědět.

Nalezení vhodného zdravotnického zařízení je jen prvním krokem z mnoha. Vyhovuje vám lokalita, okolí zařízení vypadá hezky a čistě, stejně jako vás na první pohled zaujal interiér.

Vás ale zajímá, jestli vám bude poskytnuta opravdu kvalitní péče a odborné ošetření. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný oficiální žebříček či tabulka informující o kvalitě péče pro všechna zdravotnická zařízení, musí se člověk spoléhat na vlastní zkušenost, či na zkušenosti pacientů, kteří k lékaři již docházeli. U paní doktorky Kremerové se setkáte se 100% péčí, laskavostí a pochopením.

lékařka mudr jarmila kremerova

Zkušenost lékařů je důležitá.

 Zajímat byste se měli zejména o zkušenosti daného zdravotnického zařízení s léčením vašich aktuálních zdravotních problémů. Nový lékař vás přebírá společně s celou vaší anamnézou. Chcete u něj být poté co nejdéle, nebojte se tedy si dát na čas a poptat se po své okolí, či okolí jeho pracoviště po zkušenostech. MUDr. Kremerová je lékařkou s třicetiletou praxí, které pod rukama prošla takřka nespočetná řada pacientů. Hluboká zkušenost, kterou MUDr. Kremerová za dobu své praxe nabyla, jí umožňuje vysokou preciznost při určování diagnózy a velký profesionální cit pro možné neduhy pacientů. Lékař, který svou praxi provozuje léta, zkrátka ví na co se zeptat, jaká vyšetření provést a k jakému specialistovi Vás poslat.

Dušan M. napsal:“Paní doktorka je nejlepší ze všech doktorů, které jsem měl. PROSTĚ SUPER JEDNIČKA 100% DOKTORKA JAKÁ MÁ BYT. DÁVAM NEJVYŠŠÍ HODNOCENÍ.”

odkaz na recenzi