Kde složit hlavu v Pardubicích

Hledáte nejlevnější, ale přesto komfortní ubytování v Pardubicích? Hotel a Ubytovna Hůrka je to pravé pro Vás. Objekt je situován na okraji města v blízkosti lesa. Hosté si mohou vybrat, zda se ubytují v některém z dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů hotelového typu nebo ve vícelůžkových pokojích ubytovny.

Hotel a Ubytovna Hůrka

Shodným způsobem jako náš hotel jsou zařízené a vybavené ubytovny, rozdíl je pouze ve větším počtu vícelůžkových pokojů. K příslušenství patří minikuchyňky ( s dvouvařičem, skříňkou na potraviny, varnou konvicí a lednicí ) Tv. Dále místnost se sociálním zařízením a sprchovým koutem společná pro dva pokoje. Z hygienických důvodů není nádobí k dispozici. V části ubytovny výměma lůžkovin po 14 denním pobytu. V době konání kulturních a společenských akcí speciální ceny. Po předchozí dohodě a při uzavření smlouvy v případě dlouhodobého ubytování poskytujeme výrazné slevy.

Na další naší ubytovně se můžete ubytovat :

Krátkodobý pobyt    os/lůžko  od 288,-vč DPH
Dlouhodobý pobyt   os/lůžko  od 161,-vč DPH

Garsoniera 
Krátkodobý pobyt    os/345,-vč DPH
Dlouhodobý pobyt   os/173,-vč DPH

O městu Pardubice

Reliéf krajiny Pardubické kotliny formovaly především řeky, zvláště Labe, které splavovalo krkonošskou půdu a ukládalo ji v pardubické rovině, především ve velikém oblouku u Pardubic, kde řeka mění svůj tok od severu k jihu směrem na západ. V Pardubicích se Labe stéká s vodnatou řekou Chrudimkou a nedaleko od tohoto soutoku směrem proti proudu Labe s řekou Loučnou. V létě je možné pobýt u nedalekých rybníků, vybudovaných Pernštejny. Z té doby je zde také Opatovický kanál, dodnes funkční chráněná technická památka. Na své si na Pardubicku přijdou i milovníci koní, které kromě tradičních zdejších dostihů jistě zaujme prohlídka světově proslulého Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem, který byl v roce 1995 prohlášen národní kulturní památkou.

Hrady a zámky v okolí

Zájemci o památky mohou navštívit nejen blízký hrad na Kunětické hoře, ale v okruhu šedesáti kilometrů pak další věhlasné východočeské zámky Kuks, Hrádek u Nechanic, Opočno, Častolovice, Slatiňany, Žleby, Litomyšl. Daleko není ani do starobylého královského města Kutné Hory a na další zajímavá místa.

Díky internetovému magazínu Česká Schránka se nemusíte bát, že narazíte na špatnou zkušenost – Jsme tým redaktorů, který se ve svém oboru skutečně vyzná. Můžete se tak spolehnout na spolehlivé jednání firem, jež se snaží vyjít svým klientům vždy maximálně vstříc. Společně s prezentací navíc získáte certifikát „Kvalitní firma“, které obdrží firmy se zkušenými odborníky v oboru s letitou praxí. Je zcela zřejmé, kdo je na popředí zájmu – jste to právě Vy – jednotliví zákazníci, odběratelé a příjemci služeb. Věříme, že také díky nám naleznete odpověď na otázku, u koho můžete mít jistotu požadavků splněných nad Vaše očekávání. Naši pečeť si můžete nechat zaslat i na e-mail, stáhnout si ji a umístit i na Vaše webové stránky.