Klimeš consulting, spol. s r.o. – daňové a účetní poradenství

Potřebujete zpracovat účetnictví nebo daňovou evidenci? Chcete připravit daňové přiznání či spočítat daně? Jste z Hodonína, Kyjova, Veselí nad Moravou a okolí a hledáte spolehlivou firmu, která nabízí diskrétnost a kvalitní služby? Firma Klimeš consulting, spol. s r.o. je tu pro Vás!

Daňové a účetní poradenství přímo v Hodoníně

Společnost Klimeš consulting, spol. s r.o. je odborníkem na daňové a účetní poradenství. Na trhu působí již přes 25 let a to od roku 1996.Daňové poradenství zajišťuje Ing. Josef Klimeš, daňový poradce ev.č. 001595, který je zapsán v seznamu KDP ČR od roku 1995.

Co vše pro Vás dokážeme zajistit?

Firma je odborníkem na daňové a účetní poradenství. Sídlí v Hodoníně, kde také jejich služby poskytují. Mohou se pochlubit řadou spokojených zákazníků, a to zejména proto, že se v oboru daní a účetnictví neustále vzdělávají a sledují novinky a změny v legislativě.

Účetní poradenství Daňové poradenství
 V rámci poskytovaných služeb nabízíme: Jako specialisté Vám zajistíme:
– vedení účetnictví– přípravu a podání daňového přiznání
– zpracování mezd– daňovou evidenci
– zastupování před úřady– informace o novinkách z daňové legislativy
– vedení účetních knih a výkazů stanovených zákonem– personální daňové poradenství
– účetní audit– zpracování daně z příjmu
– účetní závěrka– odložení daně

Kontakty

Rodinova 691/4
Hodonín
695 01

josef.klimes@centrum.cz
602 702 976
www.klimes-consulting.cz


Provozní doba

Dle telefonické domluvy


Klíčová slova

daňové poradenství, účetní poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd, zastupování před úřady, vedení účetních knih, vedení účetních výkazů, účetní audit, účetní závěrka, příprava daňového přiznání, podání daňového přiznání, daňová evidence, novinky z daňové legislativy, personální daňové poradenství, zpracování daně z příjmu, odložení daně