Mateřská škola Hněvkovského – ŠKOLKA HROU Metodické centrum pro předškolní vzdělávání DIGIŠKOLKA

Mateřská škola Brno, Hněvkovského 62 sídlící v městské části Komárov poskytuje všem dětem v předškolním věku příjemné a bezpečné prostředí. Cílem této MŠ je zabezpečit zdravý postoj a prospívání dětí, uspokojovat všechny jejich potřeby, včetně potřeb být uvedeno do světa, do života ve společnosti ostatních, do lidské a společenské kultury a do vzdělávání. Mateřská škola pracuje dle Školního vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání „Radost pomáhá otevřít srdce“, který byl vytvořen v souladu s RVP PV.

Osobnost dítěte aneb jeho největší bohatství

Mateřská škola je orientovaná na osobnostní model výchovy. V tomto způsobu výchovy dítě bereme jako jedinečnou a neopakovatelnou bytost, která spolu s námi své tělo i ducha rozvijí jako plnohodnotný člověk a jakožto myslící osobnost. Mezi základní kameny této školy patří, aby dítě bylo schopno získávat v situacích to co je pro něj v momentálním období důležité a aby zvládlo spokojeně přejít a naplno prožít další životní a vzdělávací etapy.

Řekni mi, já to zapomenu.
Ukaž mi, možná si to zapamatuji.

Nech mě zkusit si to a já to pochopím

Motto MŠ Hněvkovského

Učíme hledat kouzlo v každém okamžiku

Mateřská škola je prioritně zaměřena na sportovní aktivity; symbolizuje zábavu a radost ze sportu, schopnost radovat se ze života, z každého jednotlivého dne, ale také přirozenou zvídavost a touhu po poznání.
Disponují také logopedickou třídou a speciálně pedagogickou třídou, ve které je dětem věnována zvláštní péče. Můžete se spolehnout na profesionální pedagogy, kteří vašim dětem nejen pomůžou, ale stanou se dílčí součastí každodenního života dítěte. Příjemné a bezpečné prostředí školky zajistí, že se Vaše děti budou těšit na každý další den.


Kontakty

Hněvkovského 71/62
Brno – Komárov, 617 00
543 212 405
brnomsi@seznam.cz
www.hnevkovskeho.cz


Provozní doba

PO 06:30-17:00 hod.
ÚT 06:30-17:00 hod.
ST 06:30-17:00 hod.
ČT 06:30-17:00 hod.
PÁ 06:30-17:00 hod.


Klíčová slova

Mateřská škola Brno, MŠ Komárov, speciálně pedagogická třída, logopedie, sportovní aktivity, Brno, Digiškolka,