Milada Trochtová: Účetnické služby

Hlavní náplní práce paní Milady Trochtové jsou účetnické služby, zpracování účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí, jež vždy provádí pečlivě a dle platných prováděcích vyhlášek k zákonu o účetnictví a českých účetních standardů. Zabývá se ovšem také dalšími službami, které usnadní Vaše podnikání, jako jsou daňová poradenství, zpracovávání mzdových agend, nejrůznější ekonomické konzultace, či zastupování před úřady a pojišťovnami.

Svěřte své daně odborníkům

Jelikož se v tomto oboru paní Trochtová pohybuje dlouhou dobu, zabývá se poskytováním daňového poradenství v České Lípě a jejím okolí. Poradí Vm ohledně vyplňování daňových přiznání, daňové kontroly, poskytne Vám konzultace ohledně české daňové soustavy a mnoho dalšího. Postará se tedy o to, abyste plnili všechny daňové povinnosti správně a včas. 

Individuální přístup a účetnické služby

Ke každému klientovi přistupuje podle jeho požadavků a potřeb, neboť každý zákazník je jiný a potřebuje individuální péči. Paní Trochtová Vám ráda odpoví na všechny vaše dotazy ohledně daní a jejich plnění

Mzdy zpracované správně a včas jsou naše odpovědnost

Pro každou organizaci, především jedná-li se o velký podnik, je velmi důležité se správně starat o své zaměstnance a vyplácet jim mzdu, která jim skutečně náleží. Pro tento úkon je ale potřeba vypracovávat mzdovou agendu. Výpočet mzdy je proces, při kterém je zapotřebí vědět veškeré informace, správně zjistit výše daní a odvodů, čistou mzdu a tento výstup následně zaevidovat. Milada Trochtová využívá při práci profesionální účetní software, který zajistí správnost a přehlednost výstupů. Získáte tak dokonalý přehled nad svými příjmy i výdaji a vyhnete se případným problémům při komunikaci s úřady. 


Kontakty

Hrnčířská 2514
Česká Lípa
470 01
487520571 
m.trochtova@tiscali.cz


Provozní doba

Dle telefonické, či emailové domluvy.


Klíčová slova

Daně, daně pro firmy, podnikatel daně, Trochtová daně, Milada Trochtová, zpracování účetnictví, mzdová agenda pro firmy, Česká Lípa, Česká Lípa daně,