MUDr. Alena Krásová s.r.o.

MUDr. Alena Krásová poskytuje komplexní služby v oboru všeobecného praktického lékařství pro dospělé. Její ordinace klade důraz na individuální přístup ke každému pacientovi a využívání nových medicínských poznatků v praxi.

Všeobecný lékař poskytuje základní léčebnou, preventivní a diagnostickou péči svým pacientům. K výkonu profese je potřeba vysokoškolské vzdělání lékařského směru. Na starost má preventivní i léčebnou péči včetně poradenské činnosti. Provádí pravidelné lékařské prohlídky, očkování a další základní zdravotní úkony. Případně pacienty doporučuje k jiným lékařům, specialistům. Ke každému vyšetření vede podrobné lékařské záznamy a dokumentaci. Důraz klade na individuální přístup a využívání nových medicínských poznatků v praxi.

Ordinace poskytuje

  • komplexní péče
  • preventivní prohlídky
  • odběry krve a biologického materiálu
  • očkování, aplikace očkovacích látek
  • měření krevního tlaku
  • lékařské zprávy a potvrzení.

Je to ta nejlepší paní doktorka za kterou můžete přijít kdykoli a vše s vámi prodiskutuje, pořád stále dobře naladěná, usměvavá. Neznám jinou paní doktorku, která je tak obětavá pro všechny pacienty i když jsem se odstěhovala z Bezručové až do Kohoutovic nikdy bych ji nevyměnila za jinou. Za 18 let co se známe ani jednou mi nedala najevo, že jsem jenom pacient. Každého vyslechne a je to takové sluníčko mezi doktory. Děkuji!

Pospíšilová Ludmila – www.praktickylekar-krasova.cz

Díky internetovému magazínu Česká Schránka se nemusíte bát, že narazíte na špatnou zkušenost – Jsme tým redaktorů, který se ve svém oboru skutečně vyzná. Můžete se tak spolehnout na spolehlivé jednání firem, jež se snaží vyjít svým klientům vždy maximálně vstříc. Společně s prezentací navíc získáte certifikát „Kvalitní firma“, které obdrží firmy se zkušenými odborníky v oboru s letitou praxí. Je zcela zřejmé, kdo je na popředí zájmu – jste to právě Vy – jednotliví zákazníci, odběratelé a příjemci služeb. Věříme, že také díky nám naleznete odpověď na otázku, u koho můžete mít jistotu požadavků splněných nad Vaše očekávání. Naši pečeť si můžete nechat zaslat i na e-mail, stáhnout si ji a umístit i na Vaše webové stránky.


Kontakty

Nové sady 597/32
Brno 602 00
+420 543 243 674
www.praktickylekar-krasova.cz


Ordinační hodiny

Ordinace
Pondělí: 13:00 – 19:00
Úterý – Pátek: 07:00 – 13:00

Návštěvní služba
Pondělí: 10:00 – 12:00
Úterý – Pátek:14:00 – 16:00


Klíčová slova

praktický lékař pro děti, praktický lékař pro dospělé, preventivní lékařská péče, zdravotní prohlídky