MUDr. Pavel Zezula – Praktický lékař pro dospělé

MUDr. Pavel Zezula působí jako praktický lékař pro dospělé a také jako internista. Poskytuje komplexní zdravotní péči v oblasti všeobecného praktického lékařství. Ke každému pacientovi přistupuje individuálně a snaží se najít vhodné řešení léčby. Zajišťuje preventivní a léčebnou péči, očkování, měření krevního tlaku a EKG, provádí prohlídky, lékařská ošetření a odběry krve.

EKG vyšetření

Při vyšetření EKG vyšetřujeme srdce jako živý orgán v živém organismu. Z biofyzikálního hlediska se jedná o subsystém jiného systému. Úkolem srdce je zajistit krevní oběh, ale tuto funkci při EKG nevyšetřujeme. Sledujeme pouze vedlejší projev, kterým je „elektrická aktivita“ srdce. Tyto elektrické projevy snímáme pomocí povrchových elektrod, tím pádem se jedná o neinvazivní vyšetření.

Mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Počas dlouhé nemoci mi byl výborným doktorem jak po stránce léčení tak po stránce psychické. Svým pozitivním přístupem mi dodal tolik sil, nevzdávat se a být na sebe přísnější. Lítost ještě nikomu nepomohla. Na doporučení lidí z okolí jsem ho navštívila a už zůstala v jeho péči i když momentálně pomoc nepotřebuji. Naopak se k němu přeregistrovala celá naše firma, která působí na poděbradsku. Je to stará dobrá škola, žádná rychlokvaška.

Michalčíková Recenze

Praktický lékař

Termín praktický lékař je běžný v Evropě, Velké Británii, Irské republice a několika zemích Commonwealthu. V těchto zemích je slovo „lékař“ z velké části vyhrazeno pro některé další typy lékařských specialistů, zejména ve vnitřním lékařství. Zatímco v těchto zemích má pojem praktický lékař jasně definovaný význam, v Severní Americe se tento termín stal poněkud nejednoznačným a není synonymem pro pojmy rodinný lékař nebo lékař primární péče.

Co můžeme poskytnout ?

  • Lékařské zprávy a potvrzení
  • Léčebnou a preventivní péči
  • Preventivní prohlídky
  • Odběry krve a biologického materiálu
  • Měření krevního tlaku
  • Lékařské ošetření
  • Očkování
  • Měření EKG

Kontakty

Dukelská 949
290 01, Poděbrady III
Tel.: 325610666
zezula.pavel@centrum.cz


Ordinační doba

PO 06:30-14:30 hod.
ÚT 06:30-18:00 hod.
ST 06:30-14:30 hod.
ČT 06:30-16:00 hod.
PÁ 06:30-14:30 hod.

Ordinace má bezbariérový přístup.


Klíčová slova

MUDr Pavel Zezula, lékaři, lékař pro dospělé, doktoři interna, praktický lékař, praktický lékař pro dospělé, ordinace praktického lékaře pro dospělé, preventivní prohlídky, Poděbrady, interna, interní ordinace, pracovní lékařské služby, pracovní lékařství