MUDr. Petr Čerbák, CSc. s.r.o. – chirurgická ambulance

Díky více než 30letým zkušenostem v oboru chirurgie Vám nabízíme profesionální vyšetření a následnou léčbu. Zabýváme se také plastickou chirurgií. Pokud potřebujete odstranit znaménko, nebo se chcete zbavit hemeroidů neváhejte kontaktovat MUDr. Petra Čerbáka, CSc., který púsobí v Brně a okolí.

Vyšetření a léčba hemoroidů

Před vstupním vyšetřením není potřeba, aby se pacient výrazně připravoval. Není třeba držet dietu ani použít přípravky na úplné vyprázdnění. Zákroky nejsou bolestivé, jelikož se provádějí v místě s malým výskytem nervovů. Po zákroku můžete cítit tlak v oblasti konečníku, nebo slabou bolest břicha. 

Léčba prsních žláz

Jsme nositeli certifikátu pro nitrožilní užití laseru, certifikátu na vyšetření nádorů prsních žláz u žen a certifikátu pro léčbu hemoroidů Longovou metodou.

Služby chirurgické a plastické ordinace

Léčba křečových žil

Laserová nebo radiofrekvenční operace křečových žil je nejšetrnějším zákrokem. Provádí se ambulantně, pouze v částečném znecitlivění. Lékař zavede drobným vpichem do dané žíly optické vlákno a působením tepla laseru nebo radiofrekvenční energie ji uzavře.

Léčba kožních onemocnění a podkožních nádorů

Každý z nás se v životě určitě setkal s málo závažnou formou onemocnění kůže a nebo i s tou závažnou. Kožní onemocnění se řadí mezi ta méně příjemná, ale bohužel velice častá. Existují různé formy těchto nemocí postihující kůži v drobném nebo větším rozsahu.

Perfektní doktor a bezvadná sestřička. Přátelští a ochotní. Výborně odvedená práce! Vřele doporučuji.

Martin

Ceny chirurgických zákroků

Veškeré úkony jsou hrazené zdravotními pojišťovnami. V případě odstranění znaménka z kosmetických důvodů je účtována částka 300 Kč.

Pro bližší informace o cenách nás můžete kontaktovat, ale doporučujeme se u nás objednat minimálně 14 dní předem.


Kontakty

Libušina třída 580/4
623 00 Brno
604 957 962
dr.petrcerbak@seznam.cz
www.chirurgie-brno.cz


Ordinační hodiny

Pondělí 12:00 – 17:30
Úterý 7:00 – 14:30
Středa 12:00 – 17:30
Čtvrtek 7:00 – 14:30
Pátek 7:00 – 13:30


Klíčová slova

chirurgie, chirurgická ordinace, vyšetření a léčba hemoroidů, léčba křečových žil, služby chirurgické a plastické ordinace, léčba prsních žláz, léčba kožních onemocnění, léčba podkožních nádorů, odstraňování znamének, chirurgie Brno