Restaurace U majáku – Plzeň

Snad každý z nás vnímal v dětských dobrodružných četbách maják jako symbol bezpečí, jako záruku nastávající pohody a klidu. Majáky a jejich světlo zachránily životy mnoha dobrodruhům. Dostalo se jim střechy nad hlavou, chutného jídla, dobrého pití a možnosti setrvat v bezpečí. Pevně věříme, že stejně dobré zázemí pocítíte i Vy u nás. Pojďme, v naší Restauraci U Majáku, symbolu pevné půdy pod nohama, vyrazit společně na dobrodružnou plavbu mořem specialit, delikates i tradičních jídel ve vysoké kvalitě. Z moře pak doplujeme do oceánu nápojů všeho druhu. Doufáme, že pro Vás bude náš Maják vždy zářit tak, abyste k němu našli cestu za každého počasí.

Nově si můžete na našich webových stránkách zarezervovat stůl z pohodlí Vašeho domova.

Dohledat nás můžete i na našich Facebookových stránkách kde každý týden můžete najít naší denní nabídku za velmi příjemné ceny.

Prostory pro společenské akce

Hledáte prostor pro společenskou, firemní nebo soukromou akci? Nabízíme Vám salónek s kapacitou až 50 osob. Salónek má vlastní bar, samostatný boční vchod přímo do parku, audio-video techniku a krásné prostředí. Vhodné zejména pro pořádání svatebních hostin, narozeninových oslav, firemních večírků, abiturientských srazů apod. Možné využít také pro pracovní aktivity a školení. Více informací o Velkém salónku zde.

Celý prostor velkého salónku je nekuřácký.

Přijďte se osobně podívat na prostory velkého salónku.
Pro podrobnější informace nás kontaktujte.

Venkovní posezení

Můžete využít také naší venkovní terasy s markýzou. Vaše děti ocení naše pískoviště a různé prolézačky.

Denně pro vás připravujeme nabídku čerstvých jídel. Vyberte si na místě z velké nabídky Fresh pokrmů.

Dárkové poukazy

Věříme, že večer spojený s dobrým jídlem je lepší dárek, než keramický jelen na poličku v obýváku. Pokud to vidíte stejně, jste tu správně. Dárkový voucher je přesně tím, co hledáte. Máme pro Vás dva dárkové poukazy v hodnotě 500,- Kč a 1000,- Kč.


Kontakty

Částkova 53
Plzeň 326 00
+420 374 214 070
info@umajaku.cz
www.umajaku.cz


Provozní doba

Po-Čt 11:00 – 22:00
Pá-So 11:30 – 23:00
Neděle 12:00 – 19:00


Klíčová slova

restaurace, menu, speciality, nápoje, káva, Plzeň, hostiny, salonek, oslavy, firemní akce